Gépbeállító munkakörben állás algyői telephelyen, teljes munkaidőben

Ha téged is vonz a napfényvárosa, akkor várunk téged algyői telephelyű műanyagipari cégünkhöz gépbeállító munkakörben.

Feladatok

  • Műanyag flakonfúvó- és fröccsöntőgépek beállítása, szerszámcserék lebonyolítása
  • Hibaelhárítás a gyártógépeken (elektronikus, folyamatirányítási, pneumatikus, hidraulikus hibák felismerése)
  • Részvétel új gyártóberendezések beüzemelésében és karbantartásában
  • Gépek, berendezések alapvető karbantartása, tisztítása
  • Minőség ellenőrzése és munkafolyamatok dokumentálása
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Műszakvezetői feladatok ellátása alkalomszerűen

Elvárások

  • hasonló munkakörben/ műanyagipari üzemben szerzett gépbeállítói, gépkezelői tapasztalat
  • precíz, önálló munkavégzés
  • jó műszaki érzék, problémamegoldó képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  •  kiszámítható, stabil munkahely
  •  bejelentett munkaviszony
  •  teljes munkaidő
  •  cafetéria 10.000 Ft / hó
  •  13., 14. havi hűségjutalom lehetősége, egyéb bónuszok
  • utazási költségtérítés (üzemanyag támogatás vagy bérlet 100% térítés)
  • munkába járáshoz elektromos roller igényelhető

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott