Debreceni légtechnikai gyártó üzemünkben betanított - gépkezelő állás egy műszakos munkarendben

DEBRECENI légtechnikai gyártó üzemünkbe keresünk gépkezelő munkatársat. Kívánságra próbanapot is biztosítunk, amikor beleshetsz leendő munkád rejtelmeibe.

Feladatok

  • fémmegmunkálás, a megfelelő célgépekkel fémfeldolgozási feladatok elvégzése
  • gépek kezelése, betanított feladatok elvégzése
  • áruszállításban, rakodásban való segítség

Elvárások

  • minimum 8 általános végzettség
  • fémipar, légtechnika területén vagy gépkezelésben szerzett tapasztalat
  • hatékony munkavégzés
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság

Előnyök

  • légtechnikai gyártás területén szerzett egyéb tapasztalat
  • Debrecen környéki lakhely
  • lelkes, szorgalmas hozzáállás

Amit kínálunk

  • biztos, hosszútávú munkahely
  • versenyképes bérezés,
  • jó csapatszellem, kellemes légkör
  • egy műszakos munkarend

Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el. Kérdés esetén a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámot hívhatja.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott