Műszaki üzemeltetési munkatárs állás Ártánd településen

ÁRTÁNDI KAVICSBÁNYA Kft.

/4115 Ártánd 062/1 Hrsz. a 42-es főút mellett/

Társaságunk, mint ahogy a nevében is szerepel kavics kitermeléssel, feldolgozással és értékesítéssel foglalkozik. Tevékenységét 1970-ben kezdte, több ütemben jelentős kitermelői és feldolgozói kapacitás került kiépítésre. A főbb termelő gépek német, osztrák, amerikai, ausztrál gyártmányúak, ezeket több kilométer szállító szalag köti össze. A berendezések a folyamatos üzemelés során elhasználódnak, ezek karbantartásáról, javításáról, cseréjéről gondoskodni kell. A Kft-nek van saját javító, karbantartó műszaki bázisa, ezek felszereltsége, személyi állománya olyan, hogy alkalmas szinte minden meghibásodás elhárítására, a folyamatos üzemvitel biztosítására.

A leendő műszaki munkatársunk feladata az lenne, hogy ezeket a gépeket a meglévő műszaki és személyi háttérrel üzemképes állapotban tartsa.

Feladatok

Műszaki üzemeltetési munkatárs

/Műszaki irányítót/

Munkakörébe tartozó főbb feladatok:

  • Az üzem területén található gépek, berendezések ellenőrzése, javítása, folyamatos karbantartása.
  • Anyagok, alkatrészek rendelése, kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Az irányítása alá tartozó munkavállalók munkájának hatékony megszervezése.
  • Anyag és költség gazdálkodás.
  • Együttműködés más munkaterületekkel.
  • Nyilvántartások, dokumentációk naprakész vezetése.

Elvárások

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Felsőfokú vagy középfokú műszaki végzettség.
  • Műszaki területen szerzett gyakorlat előnyt jelent.
  • Vezetői tapasztalat előnyt jelent.
  • Felelősségteljes munkavégzés.
  • Célorientáltság, minőségtudat.
  • Kreatív gondolkodás, szervezőkészség.

Előnyök

  • A kavicsbánya vonzáskörzetében (20-25 km) lakók jelentkezését várjuk elsősorban.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős jogviszony.
  • Versenyképes jövedelem mellett éves bónusz.
  • Szakmai továbbképzési lehetőség.
  • Fejlődési irányunk a zöld energiával történő kitermelés megvalósítása, izgalmas feladatok, kiemelkedő fejlődési lehetőségek, innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk, építeni, fejleszteni mindig kihívást jelent.

Jelentkezését várjuk a fent megadott címen,  személyesen és levélben.

Elektronikus úton a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Érdeklődni lehet a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Személyes adatait a belső GDPR szabályzatunk szerint bizalmasan kezeljük.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető