Közösségi média és ügyfélkapcsolati pozícióban állás Debrecenben

Debrecen hivatalos turisztikai marketing szervezete, a VisitDebrecen új munkatársát keresi KÖZÖSSÉGI MÉDIA ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER pozícióba teljes munkaidőben.

Feladatok

  • social media poszt szövegek írása magyar és angol nyelven
  • social media felületek (Instagram, Facebook, Google és TikTok) és digitális kijelzők menedzselése
  • fotók, videók és kreatív tartalmak készítése
  • social media trendek követése
  • Facebook és Instagram hirdetések kezelése

Elvárások

Téged keresünk, ha:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó képességekkel rendelkezel
  • magabiztosan használod az angol nyelvet
  • kiváló a helyesírásod magyarul és angolul
  • szívesen fotózol és készítesz videókat
  • magabiztosan használsz képszerkesztő programot (pl. Canva, Photoshop)
  • rendelkezel legalább hasonló területen szerzett munkatapasztalattal
  • szeretsz csapatban dolgozni, de nem áll tőled távol az önálló munkavégzés sem
  • igényes vagy a munkádra

Előnyök

  • fotós, videós tapasztalat
  • közösségi média területén szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil munkahely, elismert szakmai háttér
  • belvárosi iroda, kellemes munkakörnyezet
  • vidám, fiatalos és támogató csapat
  • változatos feladatkör
  • hibrid munkavégzés
  • hosszútávú munkalehetőség
  • cafeteria

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott