Fogászati asszisztens állás képzéssel Debrecenben

Ha érettségizett fiatal vagy és szívesen dolgoznál fogászati asszisztensként egy modern debreceni fogászati klinika fiatalos csapatában, várjuk a jelentkezésed hozzánk!

Feladatok

  • Asszisztensi feladatok ellátása,

Elvárások

  • érdeklődj a fogászati egészségügy iránt,
  • szeress másokkal törődni, másoknak segíteni,
  • könnyen és gyorsan tanulj, hamar átlásd a feladatokat,
  • kedves, nyitott, szimpatikus személyiséged legyen,
  • jól és szépen tudj kommunikálni másokkal,
  • képes legyél a nagyon precíz és pontos munkavégzésre,
  • tudj folyamatosan rendet és tisztaságot tartani magad körül,
  • elfogadod, hogy irányítanak, de önálló munkavégzésre is képes vagy

Amit kínálunk

  • elméleti és gyakorlati fogászati asszisztens képzés,
  • 3 éves munkaszerződés,
  • anyagi megbecsülés,
  • fiatal, támogató csapat,
  • elegáns munkakörnyezet
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott