A debreceni Divinus ***** Hotelben pincér állás

Legyen részese a kelet Magyarország első 5 csillagos szállodája megújulásának, az újjászülető debreceni Divinus ***** Hotel sikersztorijának egy lendületes, profi és kreatív csapat tagjaként, mint pincér!

Feladatok

  • Vendégek fogadása, leültetése a protokoll előírások szerint.
  • A választék ismertetése, ételek és italok ajánlása.
  • Rendelés felvétele.
  • A felszolgáláshoz szükséges eszközök előkészítése, a vendégek által választott ételek és italok szakszerű felszolgálása.
  • A fogyasztás ellenértékének átvétele, pénztárgép kezelése.

Elvárások

  • Szakirányú szakmai végzettség.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Megfelelő kommunikációs készség, udvariasság és rugalmasság.
  • Kitűnő problémamegoldó és stressztűrő képesség.

Előnyök

  • Hostware program ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés.
  • Modern munkakörnyezet.
  • Stabil szakmai üzemeltetői háttér.

 Jelentkezés önéletrajz és fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott