Az Autóméry Kft. debreceni egységében karosszéria lakatos állás

Autóméry Kft.
Debrecen
2023. 02. 17.

Az Autóméry Kft. Fiat, Alfa Romeo, Lancia , Fiat Professional, Mazda, Hyundai márkák esetében 20 éve áll ügyfelei rendelkezésére márkakereskedésként és márkaszervizként. A debreceni egységünk keres munkatársat karosszéria lakatos munkakörbe

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres karosszéria lakatos munkakörbe, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét az autóiparban.

Feladatok

  • Személygépkocsik és haszongépjárművek karosszéria javítása
  • Általános karosszéria munkák, egyengetések, részelem cserék, elem cserék elvégzése
  • Húzató pados munkavégzések
  • Munkaterület és eszközök rendben tartása
  • Légzsák modulok és műszerfal párnák cseréje
  • Szélvédőcserék szakszerű elvégzése
  • Elvégzett munkák adminisztrációja

Elvárások

  • Szakirányú, középfokú végzettség
  • Min. 2 éves igazolható szakmai tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitottság új ismeretekre, tanulni vágyás
  • Munkája iránti elkötelezettség, precízitás, kitartás
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Eredményorientáció

Előnyök

  • A megadott munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Mestervizsga

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált, kiváló felszereltségű munkahelyi környezet
  • Aktív, nyitott hozzáállású menedzsment
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Határozatlan idejű szerződés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak tartja magát a munkakör betöltéséhez, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott