Családi bölcsőde új kollégákat keres kisgyermeknevelő - dajka pozícióba

A Lilakert Családi bölcsőde keres új kolléganőket. Bölcsődénk az Egyetem sugárúton működik, hamarosan 3 bölcsődei csoporttal.

Feladatok

Kisgyermeknevelő és dajka pozícióba keresünk kollégákat.

A KISGYERMEKNEVELŐ: szakképzett, türelmes, maximálisan gyermekcentrikus, csoportban és egyedül is kész dolgozni.

A DAJKA: a tisztaság és a rend fenntartása, illetve a gyermekek étkezésében aktív segítség, egyszerű ételek elkészítése, tálalása.

Elvárások

  • Számunkra a legfontosabb az elhivatottság.
  • Csak olyanok jelentkezését várjuk, akiknek nem teher felkelni és munkába jönni, mosolyogni, és türelmesen szólni a gyermekekhez akkor is ha otthon gondjai vannak.

Előnyök

  • Előny a szakirányú végzettség, illetve ha Munkaügyi Központ által támogatható. (de nem feltétel)

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapatszellem,
  • az ágazatban versenyképes bérezés,
  • a legszuperebb gyerekekkel töltött munkaidő.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott