Debreceni könyvelőirodánkba mérlegképes könyvelőt keresünk

Debreceni könyvelőirodánk összeszokott, támogató csapatába biztos tudású, a teljes könyvelési folyamatot átlátni kívánó mérlegképes könyvelőt keresünk.

Feladatok

  • Kijelölt cégek teljeskörű könyvelése, adatrögzítés, bevallások, statisztikák elkészítése, főkönyvi feladatok, havi és éves zárások elkészítése.
  • Ideális esetben bérszámfejtés, járulékok bevallása.
  • Többségében a Tensoft programot használjuk, ennek betanulásában és a folyamatok megismerésében segítünk - illetve hiányosság esetén a tudás elmélyítésében is.
  • Célunk, hogy az új munkatársunk jól beilleszkedjen a csapatba, és hosszú távon velünk dolgozzon.

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség elvárás.
  • Ha van tapasztalata könyvelésben, az előnyt jelent. Az angol nyelvtudás szintén előny - de nem feltétel.

Előnyök

  • A megbízhatóság, a könyvelés szeretete, a csapattal szembeni lojalitás kiemelkedően fontos.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetést kínálunk.
  • A nálunk töltött idő függvényében céges laptoppal és telefonnal dolgozunk.
  • Szükség esetén az időszakos home-office megoldható.
  • Rugalmasan kezeljük a kisgyermekesek időbeosztását, lehetőséget teremtünk részmunkaidőre.
  • Támogatjuk a szakmai fejlődést, továbbképzést.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott