Debreceni márkakereskedés munkafelvevőt keres

Autóméry Kft.
Debrecen
2022. 07. 11.

Bővülő csapatunkba

Munkafelvevő

munkatársat keresünk.

Az Autóméry Kft a Fiat, Fiat Professional, Mazda, Hyundai márkák képviseletében több mint 28 éve áll ügyfelei rendelkezésére márkakereskedésként és márkaszervizként.

A debreceni egységünk keres munkatársat „Munkafelvevő” munkakörbe.

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét a kereskedelmi és szolgáltató szektor ezen területén.

Feladatok

  • Munkafelvételi folyamat és a hozzá tartozó adminisztráció elvégzése
  • Folyamatos kapcsolattartás az új és a meglévő ügyfelekkel
  • Garanciális és fizetős javítások kezelése, dokumentálása
  • Előjegyzett munkák időbeli megszervezése
  • Elvégzett javítások minőségének ellenőrzése, gépjármű átadása
  • Árajánlatok készítése

Elvárások

  • szakirányú középfokú műszaki végzettség - autószerelő
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kitűnő szervező- és problémamegoldó készség
  • ügyfélcentrikus szemléletmód
  • megbízható, önálló munkavégzési képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • azonos munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök

  • 3-5 éves azonos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Hyundai márkaismeret
  • idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőséget
  • Továbbképzési lehetőség
  • Munkáját egy elhivatott, képzett és jó hangulatú, fiatalos csapat tagjaként végezheti
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű cégnél
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje le fényképes szakmai önéletrajzát – fizetési igény megjelölésével – a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott