Eladó/pénztáros, szerencsejáték terminálkezelő állás Debrecenben

Salem Team Kft.
Debrecen
2022. 05. 25.

Debrecen Füredi Kapu Társasházban működő kávézó-lottózó eladó munkatársat keres érvényes terminálkezlői vizsgával, vagy terminálkezelői tanfolyamra való beiskolázási lehetőséggel!

Feladatok

  • Vásárlók dinamikus kiszolgálása, értékesítés
  • Pénztárgép kezelése
  • A vásárlók szívélyes fogadása, kiszolgálása, tájékoztatása
  • Az üzlet megfelelő működésének biztosítása, árufeltöltés, áruátvétel beszállítoinktól

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamikus személyiség
  • Jó teherbíró képesség
  • Önállóság

Előnyök

  • Szakirányú végzettség
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Érvényes Lottóvizsga

Amit kínálunk

  • A munkabér nagysága személyes megbeszélés során kerül egyeztetésre.
  • Belépéskor szakmai képzés és pártfogó melletti betanulás
  • Önéletrajzot az üzletben kérjük leadni, Debrecen Böszörményi út 68. Salem Kávézó Lottózó

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok