Vendéglátós munkatársat keresünk a debreceni Partium Házba

Magyar Házak Nonprofit Kft.
Debrecen
Bruttó 260 000 Ft - 260 000 Ft / Hónap
2022. 04. 28.

Vengéglátós munkatársat keresünk a debreceni Partium Házban (Burgundia utca 3) működő, klubjellegű kávézó-borozóba.

Feladatok

  •  a vendégek udvarias kiszolgálása,
  • a kávéző rendben tartása
  • közreműködés a kulturális rendezvények szervezésében, adminisztrációjában.
  • Napi 8 órás munkaidő kedd-szombat 12-20 óra között, vasárnap, hétfő szabad

Elvárások

  • kulturális érdeklődésű, vendégcentrikus, dinamikus, kezdeményező személyiség,
  • legalább egyéves vendéglátásban és/vagy rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat
  • előnyt jelentenek az adminisztrációs ismeretek (pénztárgép, pénzforgalom, árukészlet, alapkönyvelési dokumentumok kezelése), valamint a jártasság a borkultúrában.
  • legalább középiskolai végzettség
  • B-kategóriás jogosítván

Előnyök

  • belvárosi, könnyen megközelíthető munkahely

Amit kínálunk

  • biztos, hosszútávú állás, bejelentett, munkaszerződés,
  • versenyképes fizetés, egyéb juttatások,
  • exkluzív környezet,
  • nyugodt, kulturált, baráti munkahelyi légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott