Buszsofőröket keresünk Németországba - PSB Heitmüller - FahrerTeam

Gesucht wird! / Keresünk Téged!

Buszvezetők Németországba

(helyi járatok, belföldi járatok)

 - Városi-, helyi-, vasúti vonalpótló-, regionális-közlekedésben -

  • Lehetőséged van: német személyszállító- és busz társaságok/cégek jelentkezőket keresnek.
  • Használd ki ezt a lehetőséget egy jól fizetett és biztos állásért.
  • Tapasztalt városi buszvezetőként keresnek Téged Németországban.
  • Ugyanazt a bért biztosítjuk neked, mint amit a törzsmunkatársak kapnak.

Villingen-Schwenningen: (Irányítószám/PLZ 78050)
Keresett sofőrök száma: 3 fő
Órabér Villingen-Schwenningen: 15,59€/óra (bruttó)

Heilbronn: (Irányítószám/PLZ 74080)
Órabér Heilbronn: 15,59€/óra (bruttó)

Túlórák és pótlékok: lásd lent

Nálunk mindent megtudhatsz, amire Németországban szükséged lehet tömegközlekedési résztvevőként, jelentkezőként, sofőr jelöltként. Bármilyen kérdésedre szívesen válaszolunk.

Követelmények: Jogosítvány
Munkakörülmények: Törvényileg szabályzott – államilag garantált

Kötelességek: lásd Munkaszerződés / siehe Arbeitsvertrag

Állásajánlatok:

Buszsofőr: Jogosítvány: D kategóriás (esetleg DE)

  1. Tapasztalat: kívánatos 2-4 év (most szerzett jogosítvány? - érdeklődj tőlünk, még nem vizsgázottak is!!!)
  2. Vezetői kártya: (digitális tachográf)
  3. Bizonyítvány (pl.): Német nyelvtudás B1 - előny, de nem feltétel
  • Motiváció: Elszántság/akarat, hogy Németországban élj, és hogy jól fizetett munkád legyen. A vágy, hogy megismerkedj a Németországban elterjedt városi busztípusokkal.
  • Változatos tömegközlekedési vezetői állások várjank Téged Németország egész területén.
  • Segítség németországi szálláskeresésben.

Amit kínálunk Neked. (Ha nem beszélsz németül.)

  • Vállaljuk a német nyelvtanulás költségeinek támogatását

JAVASOLT PROGRAM Német nyelv (alapszintű német nyelvtudás elsajátítása)

• A TANFOLYAM IDŐTARTAMA: 96 óra Javasolt gyakoriság: heti 3 * minimum/két tanórától.

• A TANFOLYAM IDŐTARTAMA: 100 perc Kezdés: azonnal, azonnal Befejezés: a program befejeztével Célok: Alapszintű szóbeli kommunikáció, alapvető pénzügyek, számok, számok és bankjegyek tanulása, tranzakciók, ügyfélszolgálat, közszférában vagy Szolgálatban végzett munka.

• A két TANFOLYAM tartalma: alapszókincs/számok/számok/használati módok/rendszeres szolgáltatások/használati területek/mozgások/irányok/helyismeret/ügyfélszolgálat/egyszerű pénz/pénzügyi tranzakciók/helyes artikuláció/szóbeli kifejezés gyakorlása/hivatalos és formai elvárások

• Egy görögül beszélő német filológia professzor által támogatott kurzusok. Választási lehetőség reggeli, délutáni vagy esti tanfolyamok között. A Moodle oktatási platform használata online kurzusokhoz https://moodle.com/de/customers/arbeitsplatz/

• Az órák napi rögzítése/rögzítése a tanuló távollétében vagy ismétlés formájában a tananyag jobb asszimilációja és feljegyzése/konszolidációja érdekében.

                    1. Kapsz egy határozatlan idjű szerződést.

                    2. Juttatást/támogatást kapsz a társadalmi szerződés (nach Deu. Tarif) szerint:

                                         - plusz 25% a túlóra

                                         - plusz 50% vasárnaponként

                                         - plusz 100% az ünnepekre

                                         - plusz 25% éjszakára

                    3. A munkakör hivatalos bejelentése - törvény szerint

                    4. Teljes körű egészségbiztosítás

                    5. Teljes nyugdíjbiztosítás: Állami nyugdíjrendszer Németországban

Kérdezz tőlünk, ami fontos Neked, kérdezz egyszerűen vagy dobj egy SMS-t, vagy küldd el közvetlenül önéletrajzodat.

További információért az alábbi telefonszámokon kereshetsz minket:

WhatsApp vagy Viber bejelentkezés után tekinthető meg.

Küldj nekünk üzenetet a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy küld el fényképes önéletrajzodat.

Feladatok

  • Járatok vezetése és biztonságos lebonyolítása.Utasok előzékeny kezelése. Barátságos fellépés. Ápolt külső és megjelenés.

Elvárások

  • D - kategóriájú jogosítvány

Előnyök

  • Egyenlő munkáért egyenlő bért biztosítunk neked. Tudsz ennél jobbat?

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munka. Személyes bánásmód. Túlórák lehetősége.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott