Teljes munkaidős egészségügyi recepciós állás Debrecenben

A Plazmaszolgálat Kft. Magyarország rendkívül dinamikusan növekvő és meghatározó gyógyszeripari szereplője, amely országosan 12 Plazma Pontot üzemeltet. Debreceni csapatunk támogatására keressük legújabb munkatársunkat az alábbi pozícióba:

Egészségügyi recepciós

 (Debrecen)

Feladatok

  • Egészségügyi paraméterek mérése, rögzítése
  • Teljes körű adminisztráció
  • A plazmaadók teljes körű tájékoztatása
  • A recepciós részleg zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Időpont egyeztetések személyesen, online felületen és telefonon
  • A plazmaadók fogadása, teljes körű tájékoztatása kedvesen és mosolygósan
  • Határidők, szabályok, előírások pontos betartása
  • Folyamatos együttműködés a kollégákkal
  • A központ szolgáltatási színvonalának megteremtése, majd megtartása és fokozása
  • Egészségügyi szakképzettséggel rendelkező pályázók esetében plazmaferezis lefolytatása
  • Felmerülő problémák kezelése

Elvárások

TÉGED KERESÜNK, HA AZ ALÁBBIAKKAL RENDELKEZEL:

  • Legalább középfokú végzettség (egészségügyi szakképesítés előny)
  • Átlagon felüli kommunikációs képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Pozitív kisugárzás, energikus, mosolygós személyiség
  • Megbízható, precíz, pontos és dinamikus munkavégzés
  • Kiemelkedő empátia és monotonitástűrő képesség
  • Felhasználói szintű számítógép kezelés (Word, Excel, Internet)
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Egészségügyi szakképesítés (előny)

Előnyök

  • Egészségügyi területen szerzett szakképesítés és tapasztalat
  • Érvényes működési engedély és MESZK kártya

Amit kínálunk

MIRE SZÁMÍTHATSZ NÁLUNK?

  • Emelt béren kívüli juttatások, motivációs rendszer
  • Kényelmes, modern munkakörnyezet, barátságos közeg
  • 30 nap szabadság (kortól függetlenül)
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás, hosszú távú stabilitás
  • Megbecsültség és szakmaiság egy dinamikusan terjeszkedő hazai vállalatnál

MUNKAVÉGZÉS HELYE: 4025 Debrecen, Széchenyi utca 31.

ÉRDEKEL A PLAZMAADÁS?

Amennyiben szeretnél még többet megtudni a plazmaadásról, csapatainkról, akkor böngészd weboldalunkat, illetve látogasd meg közösségi média felületeinket is.

Nézd meg, hogy melyik Plazma Pontunk van hozzád a leközelebb, térj be hozzánk személyesen, gyűjts benyomást, ha nyitott vagy, akkor jelentkezz plazmaadónak, hogy akár munkatársként, akár plazmaadóként, de mielőbb a plazmás családunk tagjává válhass.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott