Fodrász / műkörmös jelentkezését várjuk belvárosi szalonunkban

Hair&more Kft.
Debrecen
2022. 04. 11.

Keressük a Shēdo Team következő tagját! Te kellesz nekünk ha:Fodrász vagy,

Van valamennyi szakmai tapasztalatod (előny de nem feltétel)

Van vendégköröd (előny de nem feltétel)

Szeretnél fejlődni rendszeres szalon trainingeken és a Kevin.Murphy oktatásain.

Szorgalmas vagy és elhivatott.

Mi kellünk neked ha:

Egy  gyönyörű új szalonban szeretnél dolgozni Jó hangulatban szeretnéd tölteni a mindennapjaidat.Tudsz azonosulni a Kevin.Murphy és a Shēdo filozófiájával.

Fényképes Önéletrajzod várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva,

vagy hívj minket a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámokon.

#loveshedo #kevinmurphy #weeneedyou

Feladatok

  • Minden ami a a szakmához tartozik. Legyél kitartó , lelkes és éhes a tanulásra, fejlődésre.

Elvárások

  • A szakma szeretete, alázat, csapattal való együttműködés.

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott