Kereskedelmi asszisztens - értékesítő munka Debrecenben

AZ Flex Kft.
Debrecen
2022. 02. 17.

Kereskedelmi asszisztens

Jelentős piaci szerepet betöltő gépészeti rendszerek nagykereskedése keres értékesítési csapatába kereskedelmi asszisztens munkatársat. Ha szereted a változatos, kihívásokban bővelkedő munkahelyet egy gyorsan fejlődő vállaltcsoporton belül, és jól éreznéd magad egy nyitott, munkavállaló-központú szervezetben, akkor ne habozz! Jelentkezz és csatlakozz hozzánk! Kívánságra próbanapot is biztosítunk, amikor beülhetsz jövendőbeli székedbe és kollégáink segítségével beleshetsz leendő munkád rejtelmeibe.

Feladatok

  • Proaktív kapcsolattartás meglévő vevőkkel
  • Ajánlatok/rendelések menedzselése, nyomon követése, visszaigazolás
  • Vevők igényeinek felmérése, proaktív termékajánlás
  • Vevőmenedzsment: új vevők felkutatása, meglévők megtartása, új igények feltérképezése
  • Tanácsadás, termékek műszaki és alkalmazásbeli ismertetése
  • Beszerzési rendelés előkészítése
  • Panasz- és reklamáció-kezelés
  • Iroda menedzsment: dokumentáció-kezelés, adatbázisok karbantartása
  • Közreműködés az értékesítési célok elérésében, forgalom nyereséges növelésében

Elvárások

  • Megbízható, pontos, hatékony és ÖNÁLLÓ munkavégzés
  • Kreativitás, probléma megoldó képesség
  • Műszaki érdeklődés
  • Vidám, kommunikatív, enyhén extrovertált személyiség
  • Pályakezdőket is szívesen fogadunk
  • Számítógépes felhasználói ismeretek

Előnyök

  • Épületgépészetben, azon belül is kiemelten légtechnika területén szerzett bármely tapasztalat (pl. tervezés, kivitelezés, gyártás, forgalmazás) – légtechnikai rendszerek
  • Ajánlatadási területen szerzett gyakorlat (pl. műszaki előkészítő, projekt asszisztens)
  • Hasonló pozícióban eltöltött időszak
  • Angol / német nyelvismeret, nyelvtudás
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • Ügyfélszolgálati gyakorlat

Ha szorgalmas, lelkes és precíz vagy, szívesen betanítunk! Minden megtanulható!

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, negyedéves prémiumok
  • Karrier lehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör, barátságos munkatársak
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munka helyszíne: DEBRECEN

Önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott