Bérszámfejtő / munkaügyi ügyintéző munkatársat keresünk Debrecenben

OPTIMUS 92 Kft.
Debrecen
2022. 02. 15.

Az Optimus 92 Kft. áruszállítással és olaj kis-és nagykereskedelemmel foglalkozó középvállalat.

Bérszámfejtő és munkaügyi ügyintéző munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Teljes körű bérszámfejtés
  • Munkaügyi adminisztráció (beleértve a be- és kilépő munkavállalókkal kapcsolatos feladatokat)
  • Munkaszerződések, tájékoztatók, munkaköri leírások, dokumentumok készítése és változások lekövetése
  • Letiltások jogszabály szerinti levonása, kezelése
  • Adó- és járulékbevallások, elszámolások elkészítése
  • Cafetéria rendszer működtetése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal
  • A hatályos jogszabályi környezet (adó-, munka törvénykönyve) figyelemmel kísérése, a változások alkalmazása
  • Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok, statisztikák, nyilvántartások készítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Munkaügyi nyilvántartások naprakész vezetése
  • KSH adatszolgáltatás

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Bérügyintézői képesítés
  • Széleskörű szakmai, munkaügyi tapasztalat
  • Foglalkoztatási-, munkaügyi szabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magabiztos Excel használat
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyök

  • TB ügyintézői képesítés
  • Kulcs-Bér bérprogram ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Szakmai kihívások
  • Biztos háttér, kiemelkedően jó munkakörülmények
  • Azonnali munkakezdés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott