Debreceni üzletünkbe keresünk cukrász munkatársat

YES PAPAJTI Kft.
Debrecen
Bruttó 200 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2022. 02. 15.

Újonnan nyíló üzletünkbe keresünk cukrászt.

Feladatok

  • Feladataid a következők lesznek: alapanyagok összekészítése, sütési folyamatok, mosogatás, eszközök takarítása, macaronok készítése.
  • Nem kell, hogy profi macaron készítő legyél, a szakmai tudást tőlünk kapod.

Elvárások

  • Legyen cukrász végzettséged, nem baj, ha nincs több éves tapasztalod.
  • Nagyon fontos, hogy legyél talpraesett, kreatív, szeresd amit csinálsz, és nem mellesleg legyen jó kézügyességed.
  • Heti 40 órás munkaidő

Munkavégzés helye: Debrecen, Piac utca.

Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott