Nehézgépkezelő munkalehetőség Debrecenben

Kelet-Magyarország legnagyobb szerkezetépítő vállalata folyamatos bővülés és fejlődés miatt az alábbi nyitott pozicióra munkavállalókat keres azonnali kezdéssel!

A nehézgépkezelő olyan szakember, aki a teleszkópos rakodógép kezelő munkakörét megfelelő üzembiztonsággal, szakszerűen, a munka-, baleset-, tűz- és környezetvédelmi előírások betartása mellett önállóan képes ellátni a termelés megkövetelte színvonalon. Biztonságosan hajtja végre a géppel végzendő műveleteket.

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg!

Feladatok

  • Anyagmozgatási feladatok elvégzése.
  • Gépek karbantartásában, állagmegóvásában való részvétel

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Adott gépcsoportra hatályos gépkezelő jogosítvány (gépcsoport kódszáma: 4511,1111,1222)
  • Pontos munkavégzés, együttműködési készség, megbízhatóság

Előnyök

  •  Legalább 1 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
  • Stabil, bejelentett munkahely
  • Debrecen és környéki munkavégzés
  • Tapasztalt munkatársak
  • A pozíciónak megfelelő anyagi juttatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott