Debrecenben targoncavezető munkatársat keresünk

Kelet-Magyarország legnagyobb szerkezetépítő vállalata folyamatos bővülés és fejlődés miatt az alábbi nyitott pozició munkavállalókat keres azonnali kezdéssel!

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg!

Feladatok

  • Targoncával történő rendelés összekészítés
  • A bejövő áru átvétele és átszámolása
  • Áru rendszerezése, pakolása, mozgatása
  • Tehergépjárművek precíz gyors rakodása és leszedése
  • Raktári fejlesztésekben való együttműködés
  • Leltárban való részvétel

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Minimum 3 éves aktív szakmai tapasztalat Targoncavezető munkakörben
  • Targonca gyors, pontos, precíz kezelése
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Hajdú-Bihar Megyei lakos

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Szerkezetépítésben szerzett anyagismeret
  • debreceni lakhely

Amit kínálunk

  • Biztos, kiszámítható, fix álláslehetőség télen és nyáron
  • Munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
  • Jól képzett, tapasztalt munkatársak
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járási támogatás
  • Munkaruha

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott