Építész előkészítő pozícióban állás Debrecen

Kelet-Magyarország legnagyobb szerkezetépítő vállalata folyamatos bővülés és fejlődés miatt az alábbi nyitott pozicióra munkavállalókat keres azonnali kezdéssel!

Az előkészítő biztosítja a projekt dinamikus lebonyolítását, ellenőrzését, a költségkeretek betartatásával és a módosítások (kivitelezés során felmerült pótmunkák, módosítások költségvetésének elkészítése stb.)

Érdeklődni a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon lehet!

Feladatok

  • Tervek és kiírások mennyiségi számítása, ellenőrzése
  • A kivitelezés során felmerült pótmunkák, módosítások költségvetésének elkészítése
  • Az átadási/megvalósulási dokumentáció összeállítása, rendszerezése
  • A kivitelezés előkészítéshez kapcsolódó számítások elvégzése

Elvárások

  • Önálló precíz munkavégzés
  • Szakirányú építő- vagy építésztechnikusi végzettség
  • Számítógép magabiztos felhasználói ismerete
  • Terhelhető, agilis személy

Előnyök

  • FMV jogosultság
  • World, Excel, AutoCad vagy ArchiCad ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Elektronikus építési napló vezetés ismerete
  • Építőiparban, előkészítésben szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • debreceni lakhely

Amit kínálunk

  • A magyar építőipari szegmens meghatározó szereplőjének munkájába való bekapcsolódás
  • Változatos és komplex feladatok
  • Nagyfokú önállóság, gyors szakmai fejlődés
  • Munkádhoz megfelelő, naprakész technikai háttér
  • Debrecen belvárosi munkavégzés
  • Versenyképes fizetés
  • Jól képzett, tapasztalt munkatársak

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott