Projektasszisztens / marketing asszisztens munkalehetőség Debrecenben

15 éve működő, családias hangulatú pályázatíró, projektmenedzsment cég keres munkatársat az alábbi munkakörben:

 projektasszisztens  / marketing asszisztens

Feladatok

  • új pályázati felhívások nyomonkövetése, pályázati összefoglalók készítése;
  • pályázatírás, pályázatok és költségvetések előkészítése;
  • európai uniós projektek teljes körű projektadminisztrációja, részvétel a projektmenezsdment feladatokban;
  • projekthez kapcsolódó kifizetési kérelmek, szakmai beszámoló, változásbejelentések előkészítése, elkészítése;
  • ügyfelek szakmai támogatása a projektek megvalósításában, belső nyilvántartások vezetése, pályázatkezelési jogszabályok naprakész követése/ismerete;
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, új ügyfelek felkutatása;
  • részvétel cégünk új üzletágának marketing tevékenységében, új ügyfelek felkutatása (új üzletág: vendégház üzemeltetés és kapcsolódó szolgáltatások);
  • egyéb irodai adminisztráció.

Elvárások

  • munkakörhöz kapcsolódó OKJ végzettség és/vagy felsőfokú végzettség;
  • legalább 1 éves szakmai tapasztalat adminisztratív területen;
  • MS Office kiváló felhasználói ismerete;
  • középfokú angol nyelvtudás;
  • megbízhatóság, precizitás, önállóan és csapatban is hatékony munkavégzés;
  • fejlett problémamegoldó-készség, rugalmasság, ügyfélközpontúság.

Előnyök

  • Szakma tapasztalat pályázatírás és/vagy európai uniós projektek adminisztrációjában;
  • Saját gépjármű, „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Munkavégzés ideje heti 40 óra, részben rugalmas munkaidőbeosztásban
  • Fix bér + teljesítményalapú prémium
  • Szép kártya (próbaidőt követően)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkakezdés tervezett ideje: 2022. február
  • Munkavégzés fő helyszíne: Debrecen, Csapó u.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott