Műszaki előkészítő / ajánlatkészítő kollégát keresünk villamosipari területre

A Schrack Technik hazánkban immár 30 éve sikeresen működő villamos kereskedelmi vállalat. A komplett termékpalettában a kapcsolószekrények, relék, megszakítók, a biztonsági világítás és az adatátviteli hálózatok is megtalálhatók. Többszörös sikerdíjasként világszinten 45 országban teremtünk értéket megoldásainkkal. Termékeinket folyamatosan fejlesztjük és nagy hangsúlyt fektetünk a jövőbe mutató  megújuló energiaforrásokra - mint a napelem és az elektromos autózást- is.

Több éve dolgozol a villamosiparban? Erősáramban, az elosztótechnikában is otthon vagy? Nem jelent gondot az egyvonalas rajzok, tervek olvasása? Szívügyed a korszerű, magas minőségű termékek választása? Hatékonyan kommunikálsz és szívesen állnál helyt egy sokoldalú munkakörben? Akkor TÉGED keresünk!

Köszöntünk a Schrack világában!

Feladatok

  • Ügyféligények felmérése és szakmai tanácsadás
  • Egyedi ajánlatok kidolgozása egyvonalas rajzok, tervek alapján, megállapodások készítése
  • Projektkezelés: magas műszaki színvonalon összeállított projektek, melyek megrendelése a vevőknek biztonságot nyújt
  • Meglévő partner-kapcsolatok ápolása, vevői elégedettség javítása és piaci részesedés növelése (online és telefonos kapcsolattartás)
  • Meglévő ügyfelek hatékony monitorozása (az általad kezelt ügyfelek ragaszkodjanak a cégünkhöz és termékeinkhez)
  • Potenciális új vevőkapcsolatok kialakítása a régi, inaktív vevőinkből
  • Kapcsolattartás az értékesítő kollégákkal és a kapcsolódó területekkel
  • Saját munkádat pontosan adminisztrálod (CRM, online sales, ajánlatkészítő)

Elvárások

  • Legalább 1-2 éves tapasztalat elosztóberendezés gyártásban és villamosiparban
  • Minimum középfokú villamosipari végzettség
  • Erősáramú ismeretek: Ismerd a 0,4 kV-os hálózat készülékeit, láttál már villamos tervet és nem ijedsz meg a "25kA zárlati áram" kifejezéstől
  • Egyvonalas rajzok, tervek olvasása elosztószekrényekhez
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatjátékos vagy, szívesen dolgoznál profi csapatban
  • Fejlődésorientált személyiség
  • Komplex látásmód és rendszerekben való gondolkodás jellemez

Előnyök

  • Gyengeáramú ismereteid is vannak
  • Értékesítési/vevőkezelési tapasztalat villamosiparban
  • AUTOCAD-et tudod használni
  • Angol/Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil és eredményes multinacionális vállalati háttér
  • Növekvő, fejlődő szervezeti légkör (létszámunk évről évre növekszik)
  • Biztos és hosszútávú karrierlehetőség
  • Összetartó és elkötelezett csapat vagyunk: munkatársaink nagy része 10-20 éve csapatunk tagja
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy profi csapatban, képzések
  • Közvetlen, nyitott kollégák és vezetők
  • Modern szemléletmód, innovációs cselekedetek (saját termékfejlesztések, amelyekkel Termék Díjat is nyertünk már, alternatív energiákkal való foglalkozás – pl. elektromos autózás termékkör értékesítése)
  • Üzleti megbízhatóság: Cégünk a Bisnode AAA (tripla A) Gold tanúsítványát kapta meg, mellyel Magyarországon csupán a cégek 0,63 %-a rendelkezik.
  • Ha olyan csapatot keresel, akikkel jó programokat is lehet szervezni (kollégáink részt vesznek sporteseményeken pl. Ultrabalaton versenyen)

Kérjük töltsd ki az alábbi űrlapot és csatold be önéletrajzod.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott