Területi képviselőt keresünk, prémium kategóriás szerszámok értékesítésére

Cégünk prémium kategóriás szerszámok kis-, és nagykereskedelemben való értékesítésére keres területi képviselőt.

Feladatok

  • Vásárlók rendszeres személyes látogatása, kapcsolattartás
  • Rendelés felvétel, termék értékesítés
  • Új partnerek felkutatása
  • A cég termékei iránt érdeklődő partner jelöltekkel kapcsolat felvétel
  • Meglévő ügyfelek kezelése, vevőgondozás
  • Akciók szervezése, eladás ösztönzése
  • Felelősség a kitűzött értékesítési tervek elérésével kapcsolatban
  • Ajánlatok készítése ügyfelek részére
  • Heti terv, heti beszámolók készítése

Elvárások

  • Agilis, kitartó munkavégzés, lojalitás
  • Feladatait önállóan, hatékonyan, rugalmasan és igényesen látja el
  • B kategóriás jogosítványFelhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Rugalmasság, terhelhetőség, precíz munkavégzés
  • Határozott fellépés, jó kapcsolatteremtő készség

Előnyök

  • Szakmai ismeretek és gyakorlat a kereskedelemben
  • Hasonló cégnél szerzett tapasztalat
  • Kiváló helyismeret
  • Eredményorientált és ügyfélközpontú

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (fix+mozgó), cégautó, mobiltelefon
  • Fiatalos, dinamikus, csapatszellemben működő cég
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Stabil vállalati háttér
  • Folyamatos értékesítési és szakmai képzés támogatás
  • Éves prémium a kitűzött célok megvalósításának arányában

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott