Gyógyszergyári operátor álláslehetőség

Joker-Karrier Iskolaszövetkezet
Debrecen
Bruttó 330 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2021. 12. 30.

Szeretnénk olyan kollégákkal együtt dolgozni, akik:

  • Vállalják az előre ütemezett többműszakos munkarendet.
  • Előny a technikusi, szakközépiskolai képzettség vagy érettségi.
  • Más termelő/gyártó vállalatnál már szereztek tapasztalatot, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Debrecen, Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal online lehet.

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok bemérése
  • A gyártáshoz szükséges eszközök bekészítése
  • A gyártóberendezések szakszerű üzemeltetése, valamint a készülékek/ eszközök munkautasítás szerint történő tisztítás

Elvárások

  • Legalább szakmunkás végzettség (vegyész-vegyésztechnikus, műszaki végzettség)
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előnyök

  • Gyártásban, termelésben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott