Grafikai cég operátort keres Debrecenben

Grafikai cégünk operátori pozícióba munkatársat keres, debreceni munkahelyre teljes munkaidőben.

Feladatok

  • A leendő kolléga feladata a széles formátumú nyomtatónk és a hozzá tartozó egyéb gépek (lamináló, plotter) kezelése, az utómunkálatok pl. laminálás, vágás, szegés, ringlizés, stb. elvégzése.

Elvárások

  • Grafikai programok ismerete (Corel, Adobe) elvárás!

Kérem ne jelentkezzenek olyan pályázók, akiknek nincsen semmilyen grafikai téren szerzett ismerete!

Előnyök

  • Előny, ha a pályázó hasonló munkaterületen már szerzett tapasztalatokat.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, fejlődési lehetőség, jó csapat és kellemes munkakörnyezet.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott