Építőmérnök / építészmérnök állás Debrecenben

Társaságunk meghatározó szerepet tölt ingatlanok (irodaházak) üzemeltetésében és építőipari kivitelezésekben.

Az új piaci igények kielégítése hozza magával a fejlődést, bővülést humán fronton is, melynek okán kollégát keresünk építőmérnök / építészmérnök feladatok elvégzésére.

Feladatok

  • Projektek előkészítése, irányítása és ellenőrzése
  • Alvállalkozók kiválasztása, ártárgyalásokon való részvétel
  • Építési munkák szervezése, helyszíni építésvezető irányítása
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel és az alvállalkozók képviselőivel
  • Helyszíni kooperációkon való részvétel
  • Együttműködés a hatósággal, tervezőkkel, melyhez elvárás a magas szintű szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Felmérések, ütemtervek, árajánlatok készítése, készíttetése, szerződések előkészítése
  • Előrehaladási jelentések és adatszolgáltatás a vezető felé, a döntések segítése döntéselőkészítő dokumentációval
  • Projektek határidőre történő megvalósítása, költségorientált szemlélet

Elvárások

  • Építőmérnök vagy építészmérnök végzettség
  • Minimum 2 év releváns tapasztalat
  • Jártasság az építőiparban, főként belsőépítészeti területen
  • Felhasználói szintű, stabil számítógépes ismeret: MS Office, Outlook, AutoCad
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magas fokú precizitás, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Elhivatott és problémamegoldó személyiség, megbízható, lojális

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki Ellenőri jogosultság
  • TERC program felhasználói szintű ismerete
  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos és kihívást jelentő feladatok
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Laptop, mobiltelefon
  • Dinamikus és fiatal csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott