Projektmenedzser álláslehetőség Debrecenben

"Zöldfény" Kft.
Debrecen
2021. 11. 12.

Lámpatelepítés- és szerviz tevékenységben 30 éve működő cégünkhöz keresünk munkatársat, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Feladatok

  • Építőipari tevékenységhez kapcsolódó műszaki előkészítő tevékenység
  • Árajánlatok készítése
  • Projektek lebonyolítása, szükséges dokumentációk előkészítése
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Munkákhoz kapcsolódó költség kalkuláció, készletgazdálkodás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Problémamegoldó gondolkodás
  • Felelősségteljes, igényes és önálló munkavégzés
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, AutoCad)

Előnyök

  • Hasonló munkaterületen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Építési napló vezetésében jártasság
  • Vállalatirányítási rendszerben jártasság

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Teljes munkaidős bejelentett foglalkoztatás
  • Igényes munkakörnyezet, családias légkör
  • Prémium
  • Betanítás munkakörnek megfelelően, szakirányú képzések
  • Nyugdíj előtakarékosság

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető