Asszisztens / call center feladatokra munkatársat keresünk Debrecenben

Gyere és dolgozz a legjobbakkal és válj Te is azzá!

Feladatok

  • Interjú időpontok egyeztetése és megszervezése
  • Az ügynökségvezető munkájának segítése
  • Az elektronikus termékekhez kapcsolódó ügyfélszolgálati tevékenységek ellátása
  • Az ügyfelek teljes körű és magas szintű tájékoztatása, kiszolgálása telefonon keresztül
  • Új ügyfelek felkeresése telefonon megadott adatbázisból

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Fontos számodra az elégedett ügyfélélmény biztosítása
  • Gyorsan és precízen dolgozol önállóan is
  • Magabiztosan kezeled a számítógépes, adminisztrációs programokat
  • Csapatjátékosnak tartod magad

Amit kínálunk

  • Barátságos, jó hangulatú, igényes munkakörnyezet a belvárosi irodánkban
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő, céltudatos csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott