Pénzügyi tanácsadó kollégát keresünk Debrecenben

Lakoil Bt.
Debrecen
2021. 10. 28.

Pénzügyi értékesítő állás Debrecenben!

Építsd fel a karriered és tartozz a legjobban keresők közé! Mi végig segítünk neked akár pályakezdő vagy, akár fejlődni szeretnél vagy szakmát váltasz. Mentor programunk keretében mindig fordulhatsz személyes tanácsadódhoz, vezetődhöz. Később karrieralternatívákat és előrelépési lehetőségeket is kínálunk.

Feladatok

  • Az első évben egy szakértő mentor támogat abban, hogy sikerrel vedd az akadályokat a karrierutadon: segít reálisan felmérni lehetőségeidet és meghatározni a céljaidat. Mindemellett természetesen saját időbeosztásban, a saját elképzeléseid szerint dolgozhatsz, mint pénzügyi tanácsadó.
  • Az indulást anyagi támogatással és érdeklődőlistával segítjük, így a kezdetektől lehetőséged van építeni és bővíteni a saját ügyfélkörödet, és persze növelni a bevételedet és senior értékesítővé válni.

Elvárások

Előre lépnél, tanulni, fejlődni szeretnél? Átlagon felüli jövedelmet akarsz elérni? Te vagy az emberünk, ha:

  • Érettségivel vagy felsőfokú képzettséggel rendelkezel
  • Határozott személyiséged van és nem ijedsz meg új helyzetekben
  • Szeretnél egy olyan csapathoz tartozni, ahol a siker eléréséhez minden támogatást megkapsz

Amit kínálunk

Nálunk megtalálhatod a munka-magánélet-szórakozás egyensúlyát!

  • 100 napos szuper programmal alapozzuk meg a tudásodat (játékos, online fejlesztő képzések, specializálódás, tréningek)
  • Anyagi támogatást adunk a pályakezdéshez (fix+jutalékos bér)
  • Segítünk beindítani a saját vállalkozásod
  • Profi értékesítőt faragunk belőled
  • Összehozunk igazi ügyfelekkel, igazi helyzetekben
  • Oktatásod online tananyaggal támogatjuk

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető