Értékesítő álláslehetőség Debrecenben

Pénzügyi értékesítő állás vár, akár pályakezdő, akár gyakorlott értékesítő vagy!

Felejtsd el a szürke hétköznapokat, nálunk nem kell 9-től 17 óráig az irodában lenned.

A Covid idején Online, távmunka lehetőség.

Élj lazábban, keress jobban.

Feladatok

Összehozunk ügyfelekkel, hogy azonnal belevethesd magad a munkába:

  • professzionálisan összeállított ajánlataiddal keresed fel ügyfeleidet, akár Online is,
  • a számukra legjobb biztosítási megoldást kínálod majd,
  • innovatív értékesítési projektekben veszel részt.

Elvárások

Önálló, tanulásra nyitott, kezdeményező, jó kommunikációs- és íráskészségű, határozott személyiséggel rendelkező kollégára van szükségünk, aki:

  • szeret keményen dolgozni a céljaiért,
  • van közép- vagy felsőfokú végzettsége,
  • szeretné gyorsan építeni a karrierjét és sok pénzt keresni
  • nem ijed meg a vállakozói léttől

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • 100 napos szuper programmal alapozzuk meg a tudásodat
  • Saját szakmai mentor segít neked
  • Magas kereseti lehetőség (fix+jutalék)
  • Az Akadémián profi értékesítő leszel
  • Összehozunk igazi ügyfelekkel, igazi helyzetekben
  • Oktatásod tablettel és online tananyaggal támogatjuk
  • Nagyon lelkesek vagyunk, igazi csapatként inspiráljuk egymást

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott
  • Közép vezető