Debreceni márkakereskedéshez autószerelő kollégát keresünk

Autóméry Kft.
Debrecen
2021. 10. 04.

Az Autóméry Kft. Fiat, Alfa Romeo, Fiat Professional, Mazda, Hyundai márkák esetében 27 éve áll ügyfelei rendelkezésére márkakereskedésként és márkaszervizként.

A debreceni egységünk keres munkatársat

Autószerelő munkakörbe.

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres autószerelő munkakörbe, aki hosszú távon képzeli el szakmai jövőjét az autóiparban.

Feladatok

  • szervizre és egyéb javításra érkező gépjárművek - a megrendelt munkának megfelelő -ellenőrzése, átvizsgálása, javítása, munkalap és garanciális munkalap dokumentálása (szerelői jelentés, időbélyegzés, elvégzett munka igazolása, stb.),
  • folyamatos kapcsolattartás a munkafelvevőkkel, raktárosokkal és a műszaki vezetővel, utasítások betartása,
  • a felügyeletére bízott berendezések és szerszámok karbantartása,
  • műhelyrend fenntartása, műhely tisztántartása,
  • a javítások szakszerű, gyári javítási kézikönyv szerelési utasításai szerinti elvégzése, szükséges dokumentálás, utómunkák elvégzése, javaslattételi joga van a menetközben feltárt további szükséges szervizmunkákra

Elvárások

  • Szakirányú, középfokú végzettség
  • Ellenőrizhető referenciák
  • Többéves szakmában eltöltött gyakorlat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nyitottság új ismeretekre, tanulni vágyás
  • Munkája iránti elkötelezettség, precízitás, kitartás
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Eredményorientáció

Előnyök

  • Járműklíma szerelői képesítés
  • Technikus bizonyítvány
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált, kiváló felszereltségű munkahelyi környezet
  • Aktív, nyitott hozzáállású menedzsment
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai képzések

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak tartja magát a munkakör betöltéséhez, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát elvárt jövedelem megjelölésével, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott