Hamarosan nyíló debreceni látványpékségünkbe igényes, precíz eladó munkatársakat keresünk

HATIRU-Food Kft.
Debrecen
2021. 09. 17.

Hamarosan nyiló látványpékségünkbe igényes, precíz eladó munkatársakat keresünk.

Feladatok

  • Betérő vásárlók udvarias kiszolgálása elviteles látványpékségben.
  • Pékáruk sütése, szendvicsek előkészítése és az ezzel járó egyéb feladatok elvégzése.
  • A Pékség működésével kapcsolatos feladatok.

Elvárások

  • Szakképesítés és tapasztalat előny, de nem elvárás.
  • Lelkes nyitott szemlélet, pontosság.

Debrecen Nagyállomás épületében nyiló látványpékségbe keresünk Téged, ha:

  • ha vidám és vásárló-központú személyiség vagy,
  • magadra és munkádra igényes vagy,
  • lendületesen végzed a feladataidat és pontos vagy.
  • ha van kereskedelemben szerzett tapasztalatod (nem kötelező).

Előnyök

  • Alapszintű nyelvtudás (angol, német)

Amit kínálunk

  • Korrekt munkahely és bérezés.
  • Jó munkahelyi légkör.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott