Recepciós állás Debrecenben a G4 Fitness 2.0-ban

G4 Fitness Kft.
Debrecen
2021. 09. 17.

40 órás váltott műszakos recepciós állás a G4 Fitness 2.0-ban.

Hétköznap délelőtti műszak: 06:00-14:30-ig

Hétköznap délutáni műszak: 13:35-22:05-ig

Hétvégén délelőtti műszak: 08:00-16:30-ig

Hétvégén délutáni műszak: 11:35-20:05-ig

Kérjük csak abban az esetben jelentkezzen, ha egyik műszak vállalása sem okoz gondot.

Munkavégzés helye: 4027 Debrecen Füredi út 27.

Feladatok

  • vendégek ki-be léptetése számítógépes program segítségével
  • új vendégek körbevezetése, informálása, segítségnyújtás
  • bérletek, termékek és kiegészítő szolgáltatások értékesítése

Elvárások

Téged keresünk, ha az alábbiak érvényesek rád:

  • dolgozni akarás és tudás jellemez
  • nem ismeretlen számodra az angol nyelv használata
  • felhasználói szintű számítógépes tudással rendelkezel
  • kedves, mosolygós, ápolt, kommunikatív személyiség vagy
  • nem dohányzol
  • legalább érettségi bizonyítvánnyal rendelkezel
  • csapatban, de önállóan is szívesen dolgozol

Előnyök

  • ha van pénztárgép használatában szerzett jártasságod
  • hasonló területen szerzett tapasztalatod

Amit kínálunk

  • váltott műszakos, rugalmas beosztás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • ingyenes edzőterem használat
  • délutáni műszakpótlék (30%)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott