Laboratóriumi asszisztens állás Debrecenben

A HQ-LAB Egészségügyi Szolgáltató Kft. az Észak-alföldi régió legnagyobb orvosdiagnosztikai laboratóriumi szolgáltatásokkal foglalkozó hazai vállalkozása.

Feladatok

  • A HQ-LAB Egészségügyi Szolgáltató Kft. debreceni központi laboratóriumában laboratóriumi asszisztensi feladatok ellátása.
  • laboratóriumi vizsgálatok végzése modern automatákon
  • műszerek szakszerű kezelése, felügyelete

Elvárások

  • havonta 2-3 ügyelet
  • önálló, pontos munkavégzés
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • nagy teherbírás

Előnyök

  • szakirányú végzettség (orvosdiagnosztikai laboratóriumi analitikus, laboratóriumi szakasszisztens végzettség)
  • nagy teljesítményű klinikai kémiai, hematológiai, immunkémiai automatákon szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős munkaviszony
  • azonnali munkakezdés
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • óriási tapasztalat szerzési lehetőség a legmodernebb laboratóriumi automatákon végzett munka területén

Az állásra jelentkezni szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okirat és motivációs levél benyújtásával, valamint a fizetési igény feltüntetésével lehet az alábbi elérhetőségeken:

  • Postai úton: HQ-LAB Kft. (4031 Debrecen, Bartók Béla út 2-26. I. emelet)
  • Elektronikusan a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott