Lakatos kollégát keresünk elsősorban CNC lézervágó kezeléséhez, Debrecenbe

Faktum Kft.
Debrecen
2021. 09. 13.

Lakatos kollégát keresünk élelmiszeripari gépek és rozsdamentes acélszerkezetek gyártásához, debreceni munkahelyre.

CNC lézervágó-, élhajlító és csőhajlító gépek kezelésében való jártasság előnyt jelent.

Elvárás az önálló munkavégzés és műszaki rajz ismerete.

Hosszútávra keresünk megbízható, munkájára igényes szakembert.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

Feladatok

  • CNC lézervágó-, élhajlító és csőhajlító gépek kezelése, lakatos szakmunkák végzése

Elvárások

  • Önálló munkavégzés, rugalmasság, műszaki rajz alapszintű ismerete.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott