Csomagoló - áru összekészítő munka Debrecenben

MASTERFUL Kft.
Debrecen
2021. 09. 08.

A Masterful Kft. 1996-ban alakult 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás.

Debreceni, nagykereskedelemmel foglalkozó raktárunkba keresünk új munkatársat a meghirdetett munkakörbe.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelöléssel várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • áru átvétele, kiadása
  • áru összeszedése vevői megrendelés alapján
  • csomagolás (futárszolgálati feladáshoz)
  • polcok feltöltése
  • raktári anyagmozgatás
  • raktári rend fenntartása

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • középfokú szakképesítés
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • vezetési gyakorlat
  • kereskedelmi végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 25 év alatti pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű cég, biztos jövedelem
  • Hosszú távú munkahely (határozatlan idejű munkaszerződés)
  • 100% munkába járási támogatás (Debrecen 50km-es körzetéből)
  • egy műszakos, kedvező munkaidő (hétfő-péntek, 8:00-16:30, ebédszünettel)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott