Telemarketing munkakörbe, megbízási szerződéssel munkatársakat keresünk

Svájci központú, európai országokban sikeresen működő, direkt értékesítésre specializálódott multinacionális vállalat új munkatársakat keres.

Feladatok

  • Újonnan bevezetésre kerülő és már futó termékek/szolgáltatások ajánlása, eladása,
  • Saját adatbázisból, meglévő ügyfelek felkeresése, hívások indítása telefonon keresztül
  • Ügyfelek színvonalas, magas szintű kiszolgálása,
  • Az ügyfelek igényeinek felmérése és a megrendelések rögzítése.

Elvárások

  • Min. középiskolai végzettséggel rendelkezel,
  • Kiváló a kommunikációs készséged,
  • Szeretnél otthonról dolgozni,
  • Nyitott vagy a fejlődésre, tanulásra,
  • Pozitív gondolkodású vagy, és udvarias a fellépésed,
  • Magabiztosan használod a számítógépet,
  • Jártas vagy a telesales-ben,

Amit kínálunk

  • Eladások után fix jutalékban részesülhetsz,
  • Otthoni munkavégzés
  • Teljeskörű, online betanítás,
  • Stabil, multinacionális háttér.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott