Orvoslátogató - Medical Sales Representative állás Debrecenben

SZINAPSZIS Kft.
Debrecen
2021. 08. 18.

Orvoslátogató - Medical Sales Representative.

Feladatok

  • telefonos „orvoslátogatás”, orvosokkal való napi szintű kommunikáció és kapcsolattartás,
  • az értékesítési és marketing stratégiának megfelelő termékismertetés,
  • a gyógyszergyártó cég arculatának, üzletpolitikájának, marketing stratégiájának képviselete,
  • a cégről való pozitív szakmai kép és az orvosokkal való kollegiális viszony kialakítása.

Elvárások

  • kizárólag elvégzett felsőfokú egészségügyi diploma,
  • kiváló kommunikációs- és problémamegoldó készség,
  • empatikus, türelmes, nyitott személyiség,
  • magabiztos fellépés,
  • eredményorientált, önálló személyiség,
  • elkötelezettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Szükséges végzettség:

  • Egészségügyi felsőfokú végzettség (orvosi, gyógyszerész, eü. főiskolai diploma)

Előnyök

  • orvoslátogatói munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • versenyképes (orvoslátogatói) fizetés,
  • dinamikus csapat,
  • jó munkahelyi légkör.

A fényképes magyar nyelvű önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2021. Augusztus  30-ig.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott