Építésvezető kollégát keresünk változó munkahelyre

Az Imola Konstrukft Kft. építésvezető kollégát keres változó munkahelyre (Eger, Nyíregyháza).

Feladatok

  • Alvállalkozók felkutatása, versenyeztetése szerződések elkészítése
  • Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni irányítása, koordinálása, az alvállalkozók munkájának összefogása és irányítása
  • Kapcsolattartás műszaki ellenőrrel, tervezővel, megrendelővel, alvállalkozókkal
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása.
  • Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése.
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítése igazolások alátámasztása
  • Részvétel a megvalósult munkák átadásában, megvalósulási dokumentációk összeállításában

Elvárások

  • Szakirányú végzettség (magasépítés)
  • FMV (előny, de nem feltétel)
  • Legalább 3 éves építésvezetői, művezetői munkatapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői jogosítvány
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés, határozott fellépés
  • Jó szervező és koordináló képesség
  • Nagy terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés,
  • karrierlehetőség,
  • dinamikus csapatmunka,
  • kiemelkedő beruházásokon való részvétel,
  • stabil munkáltatói háttér

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott