Takarító munka debreceni márkakereskedésben

Autóméry Kft.
Debrecen
2021. 08. 03.

Az Autóméry Kft. Fiat, Alfa Romeo, Lancia , Fiat Professional, Mazda, Hyundai márkák esetében 27 éve áll ügyfelei rendelkezésére márkakereskedésként és márkaszervizként.

A debreceni egységünk keres munkatársat

Takarító munkakörbe.

Cégünk olyan önálló munkavégzésre alkalmas munkatársat keres takarító munkakörbe, aki igényes munkájával szemben.

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és alkalmasnak tartja magát a munkakör betöltéséhez, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát jövedelemigény megadásával a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • márkakereskedés területeinek takarítása
  • munkaidő 12.00 – 19.00 ig.

Elvárások

  • Ellenőrizhető referenciák
  • Munkája iránti elkötelezettség, precízitás, kitartás
  • Képesség az önálló munkavégzésre

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott