Építőipari cégcsoporthoz Gazdasági vezető pozícióba munkatársat keresünk

Nepál-Bau Kft.
Debrecen
2021. 07. 22.

A Cégcsoport cégeinek teljeskörű könyvelése, adójogi feladatok ellátása, gazdasági részleg munkafeladatainak szakmai koordinálása, szervezése, irányítása ellenőrzése.

Feladatok

  • Tulajdonossal, cégvezetőkkel történő együttműködés, pénzügyi tervezés, kapcsolattartás bankokkal, hatóságokkal, könyvvizsgálóval
  • Napi számvitel feladatok, operatív könyvelés, szakterületi adminisztrációs feladatok ellátása (számlák feldolgozása, gazdasági események naprakész könyvelése)
  • Számviteli és analitikus nyilvántartások vezetése, egyeztetése
  • Adóbevallások készítése
  • Gazdasági év zárása, következő év tervezése
  • Számlák kiállítása és ellenőrzése, házipénztár és pénzügyi elszámolások ellenőrzése
  • Bérszámfejtés
  • Bérfeladások ellenőrzése, könyvelése
  • Adatszolgáltatás támogatása, egyéb hatósági, jelentések, statisztikák elkészítése, főkönyv egyeztetése, havi zárása és főkönyv-analitika, adófolyószámla egyeztetése
  • Vegyes bizonylatok könyvelése, ÁFA bevallás benyújtása
  • Tárgyi eszköz kezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása

Elvárások

  •  Mérlegképes könyvelői végzettség, regisztrált (aktív)
  •  Szakirányú főiskolai végzettség
  •  Minimum 3-7 éves szakmai tapasztalat
  •  Építőipar könyvelésében szerzett tapasztalat
  •  MS Office program használatában való jártasság
  •  Vállalatirányítási rendszer ismerete
  •  Elemzői, szervezői és problémamegoldó képesség
  •  Üzleti szemléletű, rugalmas gondolkodásmód
  •  Megbízhatóság, erős problémamegoldó képesség, precíz, pontos munkavégzés, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil megbízható vállalati háttér, hosszútávú perspektíva
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Családbarát munkahely

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető