Kézi csomagoló, áruelőkészítő állás Debrecenben

Blue Box Bt.

Csomagoló

Munkavégzés helye: Debrecen

Bruttó 167400 / Hónap
2021. 07. 21. 15:26

Ruházati nagykereskedés kézi csomagolót keres.

Új, márkás ruházati termékek válogatása, előkészítése és csomagolása feladatra keresünk női alkalmazottat.

Fényképes önéletrajzot kérünk!

Feladatok

  • anyagokat, termékeket mozgat, emel
  • a beérkezett anyagot, árut le-, illetve felszedi, kicsomagolja
  • előkészíti a csomagolóeszközöket (dobozok, zsákok stb.)
  • előkészíti az alap- és segédanyagokat, illetve félkész termékeket a csomagoláshoz
  • azonosítóval látja el az anyagot, árut (pl. kód, címke ragasztása)
  • az anyagokat, termékeket csoportosítja a megadott szempontok, előírások szerint a termék méretéhez és a csomagolóanyag fajtájához igazodva (pl. dobozok, zsákok, kartonok) kézzel csomagolást végez

Elvárások

  • manuális és matematikai képesség
  • térbeli tájékozódás
  • problémamegoldás
  • alkalmazkodó-, együttműködő képesség
  • pontosság, precizitás
  • szervezőkészség , önállóság
  • kommunikációs készség

Előnyök

  • nem dohányzó jelölt
  • számítógépes ismeretek
  • ruházattal kapcsolatos jártasság
  • debreceni lakhely

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható, már 30 éve működő munkaadó kisvállalat
  • csapatmunka
  • tiszta, modern munkakörülmények
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!