Street Food szakács állás a Szmöre Burgerben

Szmöre Burger Kft.

Szakács

Munkavégzés helye: Debrecen

Bruttó 227000 / Hónap
2021. 07. 27. 12:51

Szereted a kihívásokat?

Szeretnél egy szuper csapat tagja lenni és velük együtt alkottni?

Fontos számodra, hogy jól végezd a munkád?

Szeretnél egy szuper és fiatalos csapat tagja lenni?

Ha minden kérdésre igen a válaszod, van legalább középfokú képesítésed és a vendéglátás a szíved csücske és vendégorientált vagy, akkor mindenképpen jelentkezz hozzánk!

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • A Szmöre Burger termékeinek a pontos elkészítése betanulás útján.
  • Előny, ha van szakács vagy vendéglátói képesítésed
  • Kiválóak a kommunikációs és problémamegoldó készségeid
  • Fontos számodra a precizitás és nem riadsz vissza a kihívásoktól
  • Igényes, ápolt vagy és szereted, ha a környezeted is az
  • Dinamikus vagy
  • Önállóan, de csapatban is megállod a helyed

Elvárások

  • Középfokú végzettség.
  • A vezetőség általi elvárások teljesítése
  • Heti 40 órás munkaidő vállalása, napi 8 órában reggel 6 és 23 óra között
  • Gyors és precíz munkavégzést
  • Rugalmas együttműködést a csapattal

Előnyök

  • Előnyt jelent az angol nyelvtudás valamint vendéglátás szakirányú végzettség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fix fizetést és egyéb juttatásokat
  • Fiatalos és lendületes csapat tagja lehetsz
  • Képzéseket, karrier lehetőséget
  • Napi étkezést és vásárlási kedvezményt
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!