Debreceni dohánybolt - lottózó eladói állás

TAMAGA PLUSZ Kft.
Debrecen
2021. 06. 29.

Új kollégát keresünk fiatalos női csapatba a Debrecen Kassai úti Nemzeti Dohánybolt és Lottózóba.

Munkavégzés helye: Debrecen, Kassai út

Feladatok

  • vevők udvarias kiszolgálása
  • pénztárgép és számítógép felhasználó szintű használata
  • lottó terminál kezelése
  • áruátvétel , folyamatos árufeltöltés
  • üzlet és környékének rendben és tisztán tartása , takarítása

Elvárások

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel (érettségi vagy szakirányú végzettség)
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése
  • Nyitott legyél új dolgokra és tanulásra
  • Korai nyitás és zárás miatt Debreceni lakcímed legyen, vagy meg tudd oldani a bejárást.

Előnyök

  • tudsz önállóan és csapatban precízen munkát végezni
  • rugalmas vagy és jó az alkalmazkodó készséged
  • jó kommunikációs készséged van, türelmes és vevőorientált vagy
  • rendelkezel alapszintű angol nyelvtudással

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • rugalmas munkaidő beosztás
  • bejelentett teljes munkaidős állás
  • szerencsejáték terminál kezelői vizsga
  • Fizetés br. 219.000 Ft/hó + műszak/vasárnapi/ünnepi pótlékok
  • (Próbaidő lejárta után 230.000 Ft/hó)

Egyéb tudnivalók:

  • Az üzlet 5:00-22:00 tart nyitva 2 műszakban, így azok jelentkezését várjuk akiknek a korai nyitás illetve a késő zárás nem jelent gondot. (Debreceni lakcím előnyös)
  • A lottó terminál kezeléséhez terminálkezelői vizsga szükséges amelyet a cég biztosít. Feltétele az online szintfelmérő vizsga sikeres teljesítése.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott