Debrecenben könyvelői állás

Morality Kft.
Debrecen
2021. 06. 29.

Könyvelő

Feladatok

  • Társas és egyéni vállalkozások teljes körű önálló könyvelése
  • Bejelentések, változás bejelentések készítése, bevallások (áfa, kiva, tao, hipa) elkészítése
  • Zárlati feladatok előkészítése, főkönyv rendezése, folyószámlák, analitika vezetése és egyeztetése, bevallások beszámoló elkészítésében való részvétel
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, egyeztetések

Elvárások

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, vagy egyéb szakirányú végzettség
  • 2-3 éves gyakorlat
  • bevallások, beszámoló készítésében szerzett tapasztalat, önálló munkavégzés
  • Exel,World felhasználói szintű kezelése
  • precíz, pontos, rendezett munkavégzés, átlátható igényes munka

Előnyök

  • Forint Soft program ismerete
  • Regisztrációs szám

Amit kínálunk

  • Fiatalos, remek hangulatú, családias csapat
  • Biztos háttér, dinamikusan fejlődő vállalkozás
  • Fejlődési, előre lépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Rugalmas munkavégzés
  • Igény esetén továbbképzési lehetőség biztosítása

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott