Ételfutár állás Debrecenben

Szmöre Burger Kft.

Ételfutár

Munkavégzés helye: Debrecen

Bruttó 200000 / Hónap
2021. 07. 08. 13:19

Szívesen járod a várost és közben szeretnél stabil jövedelmet is?

Szereted a kihívásokat?

Szeretnél egy szuper és fiatalos csapat tagja lenni?

Futár, Ételfutár, Autós, Robogós, Biciklis futárt keresünk

Feladatok

  • A Szmöre Burger termékeivel összeállított csomagok pontos, gyors kiszállítása.

Elvárások

  • Saját gépjármű (autó, motor, bicikli)
  • Heti 40 órás munkaidő 08-23 óra között
  • Önálló, gyors, precíz munkavégzés
  • Kedves, vendégorientált hozzáállás és kommunikáció
  • Ápoltság, tisztaság magadra és a munkakörnyezetedre nézve is

Előnyök

  • Futár munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fix fizetés és egyéb juttatások
  • Előrelépési lehetőség
  • Napi étkezés és kedvezmény a Szmöre Burger termékeire
  • Céges mobiltelefon, ruházat, munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Címenkénti extra juttatás terület és távolsághoz igazítva

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!