Debrecenben 3d nyomtató - cnc gépkezelő kollégát keresünk

RADIAN-DENTAL Bt.
Debrecen
Bruttó 250 000 Ft - 600 000 Ft / Hónap
2021. 06. 09.

Fogászati Gyártóközpont

A Lézerszinter Debrecen Kelet-Magyarország fogászati gyártóközpontja nagy tapasztalattal rendelkező fogtechnikusokból és mérnökökből álló csapat, amelynek célja, hogy ügyfeleinknek a lehető legjobb szolgáltatást és munka minőségét, valamint technikai támogatást és szakmai szakértelmet nyújtson.

Munkaköri leírás 3D Nyomtatók üzemeltetéséhez keresuük minimum érettségivel rendelkező számítógépet kezelni tudó munkavállalót.

Munkaidő kezdete este 18.00

Az aktiv munkavégzés kb 1 óra.

A többi a gépek felügyelete

Állás típusa: Teljes munkaidő, Folyamatos

Fizetés: 250 000,00Ft - 600 000,00Ft havonta

Feladatok

  • A gyártás ellenőrzése.
  • Aktiv munkavégzés maximum 1 óra a többi időben otthonosan berendezett nappalinkból a gépek ellenőrzése.

Elvárások

  • Debreceni lakhely vagy megoldott koözlekedés haza.
  • Számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

Versenykepes jövedelem és tanulási lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok
  • Beosztott