Debrecenben bolti eladó álláslehetőség

Kidologic Kft.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Debrecen

Bruttó 210000 - 240000 / Hónap
2021. 06. 07. 09:23

Bolti eladó munkatársat keresünk Kidologic Kft. (Játékfarm.hu).

Feladatok

  • játékbolt üzlethelyiségének vezetése, rendben tartása,
  • a betérő vásárlók kiszolgálása és az elektronikus felületeinek adminisztrálása a beérkező megrendelések nyomtatása, számlázása,
  • csomagcímkék elkészítése.
  • A rendelések összekészítése, csomagolása, átadása a futárszolgálatnak.
  • Az üzlethelyiség rendezettségének és tisztaságának fenntartása.

Elvárások

  • Ismerd az Microsoft Office programokat, legfőképp az Microsoft Excel-t.
  • megbízható és precíz legyél
  • szeresd és ismerd a játékokat és gyerekeket
  • kreatív és önálló legyél
  • jó koncentrációs képességgel rendelkezzél
  • jól tűrd a monotonitást, ha majd sokat kell csomagolni
  • legyen ügyfél- és szolgáltatásközpontú gondolkodásod

Előnyök

  • jó kommunikációs készség,
  • jó fogalmazási készség, további előny ha termékleírást vagy blogot írtál már
  • gyerekjátékok ismerete és szeretete
  • Webshop területen szerzett tapasztalat
  • Ügyfélkapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség egy szakmailag elismert dinamikus csapatban
  • Teljes munkaidős bejelentett munka.
  • Barátságos, kellemes, családias, rugalmas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyen kávé J

Ha alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére nincs más dolgod mint készíteni egy jó fényképes önéletrajzot és elküldeni az oldalon keresztül.

Ne felejtsd el az önéletrajzodban leírni, hogy milyen játékokat (társasjáték, fejlesztőjáték) ismersz, és esetleg milyen korábbi tapasztalataid vannak.

Szeretném ha írnál arról miért szeretnél játékboltban dolgozni!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!