Ügynökségvezető pozícióban álláslehetőség Debrecenben

A Generali Biztosító vállalkozói partnere ügynökségvezetőt keres!

Mindenben segítünk, hogy sikeres legyél a közös és saját céljaid elérésében. Nem csak keressük a lehetőségeket, de meg is teremtjük őket, hogy biztos jövőt építhessünk ügyfeleinknek és magunknak.

Feladatok

  • saját önálló ügynökség felállítása,
  • folyamatos tanácsadói toborzás, kiválasztás, betanítás és mentorálás,
  • az értékesítési tevékenység koordinálása,
  • az üzleti tervek teljesítése és az érdekeltségi rendszerek működtetése.

Elvárások

Sikeres csapatunk bővítésére keresünk proaktív hozzáállású, kiváló kommunikációs képességgel rendelkező, új kihívásokra nyitott diplomás partnert, aki

  • értékesítésben gyakorlatot szerzett,
  • vezetői tapasztalattal bír,
  • képes tervezni, szervezni, toborozni, motiválni,
  • meglévő kapcsolati hálóját képes továbbépíteni,
  • „B” kategóriás jogosítványa van és rendszeresen vezet,
  • nyitott gazdasági társasági formában (KFT, Bt) szerződni.

Ha a fentieket olvasva már felcsillant a szemed és a leírás alapján magadra ismertél, talán még nem is gondolnád, de közénk tartozol!

Amit kínálunk

  • modern, stabil multinacionális szervezeti hátteret,
  • innovatív, a teljesítményt kiemelten elismerő működési modellt,
  • lehetőséget az önálló kezdeményezések megvalósítására,
  • képzési és támogatási programot az új kollégák sikeres integrációjához,
  • nyitott, bizalmi, támogató légkört.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető